Fabryczny komputer pokładowy MFA (w wielu modelach jako opcja za dopłatą) służy do informowania kierowcy na tablicy wskaźników o takich parametrach jak np. chwilowe lub średnie zużycie paliwa, zasięg jazdy, średnią prędkość pojazdu, czas przejazdu, temperaturę na zewnątrz pojazdu, aktualny czas.

Dopłata do takiego komputera na dzień 15 maja 2012r. to w przypadku Volkswagena Polo Comfortline Optimum 590 zł brutto. Wraz z komputerem otrzymujemy czujnik kontroli ciśnienia w oponach.

Jeżeli samochód został wyposażony w dodatkowe systemy np. ACC to przy pomocy komputera MFA, kierowca jest informowany o ustawionych parametrach i sytuacji jaka w danym momencie ma miejsce.

»

  1. […] ma możliwość wybrania jednego z pięciu zakresów odstępu między samochodami. Zainstalowany komputer pokładowy MFA wyświetla kierowcy aktualne informacje o ustawionych parametrach ACC. Gdy dojdzie do krytycznej […]

  2. […] wyposażony został w skrzynię biegów DSG, wyświetlaniem funkcji komputera pokładowego MFA. W niektórych modelach samochodów kierownica może posiadać funkcję jej ogrzewania co jest […]

  3. ebv-Virus sagt:

    Hi all, here every one is sharing such know-how, thus it’s nice to read this web
    site, and I used to visit this blog daily.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden / Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden / Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden / Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden / Ändern )

Verbinde mit %s