Fabryczny komputer pokładowy MFA (w wielu modelach jako opcja za dopłatą) służy do informowania kierowcy na tablicy wskaźników o takich parametrach jak np. chwilowe lub średnie zużycie paliwa, zasięg jazdy, średnią prędkość pojazdu, czas przejazdu, temperaturę na zewnątrz pojazdu, aktualny czas.

Dopłata do takiego komputera na dzień 15 maja 2012r. to w przypadku Volkswagena Polo Comfortline Optimum 590 zł brutto. Wraz z komputerem otrzymujemy czujnik kontroli ciśnienia w oponach.

Jeżeli samochód został wyposażony w dodatkowe systemy np. ACC to przy pomocy komputera MFA, kierowca jest informowany o ustawionych parametrach i sytuacji jaka w danym momencie ma miejsce.

3 responses »

  1. […] ma możliwość wybrania jednego z pięciu zakresów odstępu między samochodami. Zainstalowany komputer pokładowy MFA wyświetla kierowcy aktualne informacje o ustawionych parametrach ACC. Gdy dojdzie do krytycznej […]

  2. […] wyposażony został w skrzynię biegów DSG, wyświetlaniem funkcji komputera pokładowego MFA. W niektórych modelach samochodów kierownica może posiadać funkcję jej ogrzewania co jest […]

  3. ebv-Virus pisze:

    Hi all, here every one is sharing such know-how, thus it’s nice to read this web
    site, and I used to visit this blog daily.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s